Home / informacje prasowe / Trzy miesiące Netfliksa gratis

Trzy miesiące Netfliksa gratis

Jesień jeszcze nie była tak emocjonująca – LG daje Klientom darmowy dostęp do tysięcy produkcji na Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, który oferuje szeroki wachlarz nagradzanych filmów, seriali oraz programów fabularnych i dokumentalnych. Dzięki startującej dziś promocji, osoby, które dołączą do grona klientów LG i zakupią jeden z telewizorów z linii 2017, będą mogły cieszyć się darmowym dostępem do platformy przez całe 3 miesiące. By skorzystać z promocji wystarczy wybrać w Menu głównym telewizora zakładkę Moje treści, odnaleźć w niej promocję Netflix i odebrać abonament podarunkowy. Po zainstalowaniu aplikacji serwisu, która dostępna jest w sklepie LG Content Store, można rozpocząć poznawanie najwyższej jakości treści oferowanych przez Netflix.

Przede wszystkim wygodny dostęp – przejdź do Netflix jednym kliknięciem

Najnowsze telewizory LG zostały wyposażone w cieszący się uznaniem użytkowników, pilot LG Magic Remote. W tym roku udoskonalono go, dodając dedykowany przycisk Netflix. Dzięki niemu wystarczy jeden ruch, by włączyć telewizor i od razu uruchomić aplikację. Wszystkie modele LG posiadają intuicyjny, wygodny w obsłudze system operacyjny webOS 3.5. Ikona serwisu jest dobrze widoczna na pasku aplikacji, dzięki czemu użytkownicy w równie prosty sposób mogą uruchomić platformę także w momencie, gdy telewizor jest już włączony. Co więcej, jeśli podczas seansu telewizor zostanie wyłączony, po jego ponownym uruchomieniu praca aplikacji zostanie wznowiona, a użytkownik będzie mógł kontynuować oglądanie od momentu, na którym skończył.

Kinowa jakość w salonie

Najnowsze telewizory LG na 2017 rok wyświetlają wysokiej jakości obraz w technologii HDR, dzięki czemu zarówno modele z linii LG OLED, SUPER UHD jak i UHD gwarantują najwyższy poziom satysfakcji podczas korzystania z serwisu Netflix. Innowacyjne technologie, jakie zastosowano w tegorocznych telewizorach, gwarantują fascynujące wrażenia wzrokowe. Cała linia  telewizorów LG OLED 4K i LG Super UHD jest zgodna ze wszystkimi formatami HDR: Dolby Vision, HDR10 i HLG*. Ponadto telewizory wyposażone zostały w funkcję Active HDR, umożliwiającą wyświetlanie obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym – z bogatymi szczegółami zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.
W najbliższych tygodniach wysoką jakość obrazu oferowanego przez LG będzie można sprawdzić, oglądając na Netflix takie seriale jak drugi sezon Stranger Things, The Crown czy Abstract. Telewizory LG jako jedyne na rynku wyświetlają obraz w formacie HDR Dolby Vision, dzięki czemu takie produkcje jak Chasing Coral, War Machine czy trzecia seria Chef’s Table, zachwycą wyjątkową szczegółowością i bogactwem kolorów.

Telewizory LG rekomendowane przez Netflix

Wysoka jakość obrazu oraz szybki i bezproblemowy dostęp do treści dostępnych na platformach VoD sprawiły, że telewizory LG już trzeci rok z rzędu zdobyły uznanie serwisu i tytuł „Netflix Recommended TV” na 2017.

Netflix oferuje szeroki wybór treści najlepszej jakości, a telewizory LG mają wszystko, by odtworzyć sceny tak jak je widział reżyser. Chcemy dać naszym klientom szansę na wykorzystanie pełni możliwości swoich nowych telewizorów,  a parterstwo z Netflixem właśnie to umożliwia. Dzięki niemu otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie, którą doświadczą w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

mówi Marcin Kubiszak, Home Entertainment Marketing Manager LG Electronics Polska.

Promocja obowiązuje do 23 listopada – każdy kto do tego czasu zakupi telewizor LG z linii na 2017 rok i połączy go z siecią, otrzyma bezpłatny dostęp do platformy Netflix. Użytkownik może uruchomić usługę do 23 grudnia.

Szczegóły promocji na stronie LG.

*Harmonogram udostępniania obsługi specyficznych wersji poszczególnych formatów, takich jak HDR 10 RF, czy HLG HDMI, może różnić się w zależności od regionu.
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl