Home / info / TVN Player w Philipsach

TVN Player w Philipsach

Dobra wiadomość dla posiadaczy Philips Smart TV. Już teraz możecie korzystać z nowych aplikacji, tj.: TVN Player, WP.TV czy też Wybieram.TV. O szczegółach dowiecie się z poniższego komunikatu prasowego.
Życzymy miłego czytania!

komunikat prasowy

 

 

 

 

 

 

TP Vision Poland w marcu uruchomiło 6 nowych aplikacji na telewizorach Philips Smart TV

  • Od 27 marca 2013 w portalu Philips Smart TV dostępne są nowe aplikacje: TVN Player, WP.TV oraz Wybieram.TV
  • Razem z uruchomionymi na początku marca aplikacjami: Filmbox Live, VoD Onet oraz Tuba.fm daje to w sumie 6 nowych aplikacji uruchomionych w marcu 2013.
  • Trzy wyżej wymienione aplikacje pojawią się w zakładce App Gallery w menu Smart TV w telewizorach z dostępem do internetu w modelach z 2010 roku oraz nowszych

Warszawa, 29Marca, 2013 – TP Vision Poland z przyjemnością informuje użytkowników Philips Smart TV o uruchomieniu wysoko cenionej przez polskich konsumentów aplikacji TVN Player.

 „W przeciągu ostatniego roku otrzymaliśmy wiele zapytań od klientów i konsumentów odnośnie dostępności aplikacji TVN Player na platformie Philips Smart TV. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie platformą oraz możliwość wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów” powiedziała Agnieszka Rębelska, Marketing Manager TP Vision Poland Sp. z o. o.

philips_net_tv

Wśród aplikacji uruchomionych 27 marca znalazły się również zapowiadana wcześniej WP.TV oraz zupełnie nowa Wybieram.TV

„Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z firmą TP Vision ze względu na to, że producent telewizorów Philips należy do grupy Smart TV Alliance. To pozwoli nam poznać oczekiwania naszych widzów przed wprowadzaniem tej aplikacji na kolejne telewizory i urządzenia Smart TV.” powiedział Mariusz Pałaszewski, menadżer projektu wybieram.tv

Aplikacja wybieram.tv dostępna jest obecnie tylko na urządzeniach Philips Smart TV.

Wybieram.TV Aplikacja telewizyjna „wybieram.tv” jest multimedialnym przewodnikiem po wybranych filmach i audycjach telewizyjnych. Każda z rekomendowanych audycji telewizyjnych lub filmów opatrzona jest odpowiednim zdjęciem w wysokiej rozdzielczości oraz tekstem. Ciekawostką jest, że przy proponowanej pozycji został umieszczony licznik informujący o ilości minut pozostałych do rozpoczęcia danej audycji. Aplikacja ta wypełnia lukę pomiędzy usługą EPG, teletekstem i drukowanym tygodnikiem z programem telewizyjnym. Widz w bardzo krótkim czasie, za pośrednictwem tej aplikacji, będzie miał okazję zapoznać się z najbliższą ofertą programową dostępną na polskojęzycznych kanałach telewizyjnych.

TVN Player to najlepsze seriale, show, filmy, programy rozrywkowe i publicystyczne. W ofercie platformy znajduje się ponad 6500 pozycji, w tym również bajki dla najmłodszych widzów. Serwis oferuje blisko 50 godzin nowych materiałów każdego tygodnia i nielimitowany dostęp do produkcji archiwalnych. Tylko w TVN Player, jeszcze przed premierą w telewizji, zobaczysz najnowsze serialowe hity. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011, 2012 oraz 2013.

WP.TV to stały, bezpłatny dostęp do materiałów pochodzących z największej polskiej internetowej platformy telewizyjnej – WP.TV. Aplikacja pozwala oglądać wybrane odcinki najpopularniejszych, autorskich serii wyprodukowanych przez ekipę Wirtualnej Polski, takich jak Polandia, Uliczny Kombajn, Upd@te, Plotkarnia czy Gwiazdy. Do dyspozycji telewidza udostępnianych jest 30 najnowszych odcinków każdej serii. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011, 2012 oraz 2013.

Poprawne korzystanie z materiałów dostępnych w aplikacjach Smart TV na urządzeniach Philips wymaga łącza internetowego o przepustowości, co najmniej 1,5 Mbit/s, a dla materiałów HD, co najmniej 4 Mbit/s.

 

 


 

O firmie TP Vision

 

Firma TP Vision specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek telewizorów marki Philips, firma operuje w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Rosji, Brazylii, Argentynie, Urugwaju, Paragwaju i części krajów z obszaru Azji i Pacyfiku. W naszej działalności łączymy dziedzictwo marki Philips w postaci innowacyjności oraz dbałości o wzornictwo z efektywnością operacyjną, elastycznością i szybkością działania firmy TPV Technology. Dzięki temu połączniu dostarczamy na rynek zaawansowane telewizory o najwyższej jakości wykonania, odznaczające się łatwością użytkowania oraz eleganckim wyglądem, który wyróżnia się smukłością oraz zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Dzięki telewizorom Philips firma TP Vision jest światowym liderem w obszarze rozwiązań telewizyjnych dla branży hotelarskiej. TP Vision, z siedzibą w Amsterdamie, jest posiadaczem wyłącznej licencji na telewizory Philips w wymienionych wyżej krajach; 70% udziałów w firmie należy do TPV, a 30% do mającej siedzibę główną w Holandii Royal Philips Electronics. TP Vision zatrudnia prawie 3100 osób w różnych oddziałach na całym świecie.

TVN

TVN przez wiele lat systematycznie buduje oglądalność i pozycję na rynku, poprzez wysokiej, jakości programy rozrywkowe oraz rzetelne, kompetentne audycje informacyjne i publicystyczne, które są wizytówką stacji. Oferta programowa TVN jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy widz znajdzie coś dla siebie.

Flagowym programem informacyjnym są „Fakty”, które od początku nadawania wyznaczają najwyższy poziom niezależnego dziennikarstwa telewizyjnego i są najpopularniejszym programem informacyjnym w Polsce. Na szczególną uwagę zasługują także audycje publicystyczne – magazyny reporterów „Uwaga” oraz „Superwizjer”. Oferta stacji to także rozrywka z najwyższej półki. Widzowie mogą wybierać spośród najpopularniejszych światowych formatów –  „X Factor” czy „Top Model. Zostań modelką”. TVN emituje także świetne produkcje własne: poranny magazyn „Dzień Dobry TVN”, autorski talk show „Kuba Wojewódzki”, „Kuchenne Rewolucje” z Magdą Gessler czy magazyn „Co za Tydzień” – skarbnicę wiedzy na temat kultury i show-businessu oraz wciągające seriale: „Na Wspólnej”, „Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, „Lekarze”.  TVN to także bogata oferta filmowa, obejmująca produkcje polskie i zagraniczne.

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska (WP.PL) – powstała w 1995 roku, jako pierwszy polski portal internetowy – to kompleksowa, multimedialna platforma informacji i komunikacji oraz skuteczne medium reklamowe. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w rodzimej sieci. Systematycznie wzbogacając zasoby, WP.PL oferuje: specjalistyczne serwisy tematyczne, najpopularniejszą usługę poczty elektronicznej, telewizję internetową WP.TV, wysokiej klasy rozwiązania e-commerce oraz e-biznes, bogatą ofertę reklamową, obejmującą m.in. akcje specjalne, serwisy i rozwiązania dedykowane, konkursy, SEM, SEO, WOMM. Przez wielokanałową sieć sprzedaży AdTotal, WP.PL świadczy także wysokiej, jakości usługi w zakresie reklamy mobilnej. Z zasobów Wirtualnej Polski można korzystać przez telefon komórkowy i inne urządzenia przenośne (serwis mini.wp.pl, aplikacje mobilne), a także telewizory z dostępem do internetu. Grupa Wirtualna Polska-Orange notuje miesięcznie ponad 2,25 miliarda odsłon. W grudniu 2012 liczba jej użytkowników (RU) wyniosła 11,55 miliona (za: Megapanel PBI/Gemius, XII 2012).

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl