Samsung has a Twitch app in Tizen
Home / informacje prasowe / Twitch w Samsungach

Twitch w Samsungach

Samsung poinformował o dodaniu nowej aplikacji do systemu Tizen.

Komunikat prasowy firmy Samsung z 4 X 2022 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

Od teraz na telewizorach Samsung Smart TV można zainstalować odnowioną i popularną aplikację do strumieniowego przesyłania materiałów video. Twitch jest już dostępny na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2022.

Samsung konsekwentnie rozszerza swoją bogatą ofertę aplikacji dostępną na telewizorach Smart TV, nie zapominając o graczach. Teraz przyszła pora na specjalną platformę dla fanów oglądania wirtualnych zmagań innych użytkowników. Twitch to najbardziej znane i lubiane tego typu rozwiązanie, służące do transmisji na żywo gier czy wydarzeń e-sportowych. Oglądanie innych streamerów (graczy) stanowi dzisiaj świetną rozrywkę, która skupia sporą społeczność fanów na całym świecie.

Popularna aplikacja jest dostępna w języku polskim na wszystkich telewizorach Samsung, wyprodukowanych w latach 2018-2022. Co więcej, po zeskanowaniu kodu QR, widocznego na ekranie, zapewnia także świetną łączność ze smartfonem. Za pośrednictwem jego klawiatury można na bieżąco można komentować na ekranie telewizora zmagania naszych ulubionych streamerów i razem budować społeczność graczy.

[…]

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl