Home / info / Ty i ja Dj-ami

Ty i ja Dj-ami

Philips przedstawia swoje najnowsze słuchawki. Wyposażono je
w  przetworniki neodymowe, które zapewniają wyraziste tony. Mają także bardzo wyraźną separację kanałów, dzięki czemu można usłyszeć każdą nutę. Dodatkowo są bardzo estetyczne. Ich cena waha się
od 140 do 270 złotych. Więcej przeczytacie poniżej.

 

komunikat prasowy

 

 

 

Rozkoszuj się doskonałym dźwiękiem z najnowszymi słuchawkami Philips w prawdziwie DJ-skim stylu!

 

Niech muzyka o potężnym brzmieniu towarzyszy Ci w każdym miejscu! Philips prezentuje najnowsze słuchawki w DJ-skim stylu, dostarczające dźwięk najwyższej jakości. 40 – milimetrowe przetworniki oraz moc wejściowa 2200 mW gwarantują doskonałe wrażenia muzyczne – precyzyjny dźwięk i dynamiczne basy!  Poznaj nowe słuchawki Philips i zostań DJ-em serwując swoje ulubione kawałki. Usłysz każdą nutę i odkryj swoją muzykę w pełnym wymiarze!

SHL3100

Zostań własnym DJ-em dzięki nowym słuchawkom Philips. Słuchawki z nowej linii zostały opracowane z myślą o najwyższej jakości dźwięku. Przetworniki neodymowe zapewniają znakomite pasmo przenoszenia, które zapewnia wyraziste tony wysokie oraz bogate, dobrze zaznaczone basy. Separacja kanałów jest również wyjątkowo wyraźna, dzięki czemu można usłyszeć każdą nutę dokładnie w odpowiednim momencie, np. podczas profesjonalnego miksowania utworów lub słuchania ulubionej muzyki.

 

Słuchawki w stylu DJ-a można składać, co ułatwia ich przenoszenie i przechowywanie — opracowano je tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia ze słuchania muzyki w podróży. Pomysłowa konstrukcja i starannie dobrane komponenty, takie jak solidne zawiasy, umożliwiają łatwe manewrowanie elementami słuchawek. Model SHL3100 można złożyć na płasko, a bardziej ekskluzywne modele SHL3200 i 3300 składają się jeszcze bardziej kompaktowo!

SHL3200_1

 

Słuchawki opracowano z myślą o solidności i wydajności — przewody są odporne na silne szarpanie i wielokrotne zginanie, czyli naprężenia większe niż te występujące podczas codziennego użytkowania.  Możesz mieć pewność, że te słuchawki Cię nie zawiodą!

 

Maksymalna moc wejściowa zapewnia wysoką jakość — bez względu na poziom głośności i rodzaj źródła. Można słuchać muzyki z odtwarzaczy MP3, smartfonów, domowych urządzeń audio i stołów mikserskich. Nawet przy wysokim poziomie głośności i dużej mocy sygnału wejściowego audio słuchawki zapewniają wyraźny dźwięk bez zniekształceń.

SHL3200

 

Miękkie poduszki o średnicy 95 mm doskonale izolują uszy od dźwięków otoczenia i wzmacniają tony niskie. Bez względu na to, czy miksujesz utwory na szalonej imprezie czy słuchasz ulubionej muzyki podczas dojazdu do pracy, te poduszki na elementach nausznych pozwalają w pełni cieszyć się muzyką.

Z myślą o profesjonalnych didżejach elementy nauszne obracają się o 165°, umożliwiając wygodne słuchanie jednym uchem podczas miksowania utworów. Obrotowe elementy można też wykorzystać w trakcie normalnego słuchania, gdy trzeba na chwilę skupić się na dźwiękach z zewnątrz.

SHL3105WT

Wszystkie elementy tych słuchawek opracowano z myślą o wygodzie użytkownika — od ergonomicznego kształtu po lekką konstrukcję i najwyższej jakości materiały. Nawet przy długotrwałym użytkowaniu wyjątkowy komfort pozwala w pełni rozkoszować się muzyką.

SHL3300_04

 

 

 

Rekomendowane ceny detaliczne słuchawek

 

 

 

SHL3100/00

 

139 PLN

 

 

SHL3105WT/00

 

179 PLN

 

 

SHL3200/00

 

179 PLN

 

 

SHL3300/00

 

269 PLN

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl