Home / info / Sport w Samsungach

Sport w Samsungach

Od kilku dni w telewizorach i niektórych odtwarzaczach Blu-ray marki Samsung dostępna jest nowa aplikacja dla miłośników sportu – sport.pl. Więcej informacji w poniższym komunikacie prasowym.

[nggallery id=31]

 

Komunikat prasowy

 

 

 

Uwaga kibice! Na platformie Samsung Smart TV jest już aplikacja Sport.pl Wideo. Dzięki niej będzie można na bieżąco oglądać materiały przygotowane przez najlepszych polskich dziennikarzy sportowych.

Sport.pl to czołowy polski serwis sportowy, stawiający na multimedia i wieloplatformowość. W aplikacji Sport.pl Wideo użytkownicy Smart TV mogą obejrzeć stale aktualizowane materiały sportowe. Komentarze ekspertów Sport.pl są doskonałym uzupełnieniem oglądanych na ekranie emocjonujących wydarzeń.

Aplikacja jest dostępna tylko na platformie Samsung Smart TV. Działa na telewizorach i Blu-ray z serii D oraz telewizorach i wybranych Blu-ray (z wyłączeniem Blu-ray z funkcją nagrywania) z serii E.

Obecność na wielu cyfrowych ekranach, w tym w Samsung Smart TV, to strategiczny cel Sport.pl – mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju w Grupie Sport.pl. – Chcemy umocnić pozycję Sport.pl jako medium sportowego „numer jeden” począwszy od smartfonów, poprzez tablety, hybrydowe laptopy i interaktywne telewizory. Dlatego tak ważna jest dla nas współpraca z Samsungiem, liderem rynku Smart TV.

[slideshow id=31]

Aplikacja została stworzona przez firmę Infor IT Sp. z o. o. i przeszła przez proces certyfikacji w Samsung Electronics Research & Development Polska, które jest jednym z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest też największym poza centralą w Korei Południowej centrum badawczym Samsung na świecie. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie zaawansowanego oprogramowania do odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej oraz telewizorów LCD i odtwarzaczy Blu-ray. Ośrodek tworzy także aplikacje i oprogramowanie dedykowane urządzeniom mobilnych na całym świecie, w tym na platformę Samsung Smart TV. Istniejące od 2000 roku, warszawskie biuro Samsung R&D zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników.

Sport.pl
Sport.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów sportowych oraz poniedziałkowy dodatek do Gazety Wyborczej. Sport.pl prezentuje informacje dotyczące popularnych dyscyplin sportowych, materiały wideo, blogi sportowe, posiada sekcje dedykowane znanym sportowcom oraz najważniejszym wydarzeniom sportowym. Atrakcją Sport.pl jest również sportowy serwis rozrywkowy zCzuba.pl. W zeszłym roku uruchomiono nową wersję serwisu mobilnego Sport.pl, a także aplikację „Relacje z czuba i na żywo” (system Android, iOS) oraz aplikację Sport.pl Live na urządzenia mobilne z systemem Android.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl