Home / info / Zobacz wnętrze Samsunga 55KS7000

Zobacz wnętrze Samsunga 55KS7000

Z reguły producenci telewizorów pilnie strzegą sekretów swoich produktów. Konia z rzędem temu kto uzyska od Sony informacje, ile diod LED zastosowano w podświetleniu flagowego modelu ZD9. Premia dla tego, kto wydobędzie od Samsunga dane o producentach wyświetlaczy w jego najtańszych telewizorach UHD (podpowiedź: nie jest nim Samsung Display). Tego typu dane i informacje stanowią po prostu tajemnicę firmy.

02

Czasami jednak dzieje się inaczej. Z takich czy innych powodów firma uchyla rąbka długo strzeżonych tajemnic. A gdy wreszcie pozwala zobaczyć to, czego wcześniej za żadne pieniądze by nie pokazała, mamy do czynienia niemalże z sensacją. Tego typu chwile to dla miłośników techniki prawdziwe święto.

01

Takie właśnie święto zgotowała niedawno entuzjastom telewizorów firma Samsung organizując 22 września br. konferencję pt. „Samsung i kropka”. Wbrew pozorom tytuł spotkania nie był odpowiedzią na pytanie „kto produkuje najlepsze telewizory”, lecz miał podkreślać wielkie nadzieje, jakie koreańska firma pokłada w technologii kropek kwantowych (ang. quantum dots).

Dalszy ciąg artykułu znaduje się na stronie Benchmark.pl.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl