Home / info / Woox nagrodzony

Woox nagrodzony

Tym razem o nagrodach iF Design dla kolejnej firmy: Woox (dawniej Philips).

KOMUNIKAT PRASOWY

Produkty obrandowane marką Philips, należące do Woox Innovations, będącego liderem na rynku w dziedzinie connected entertainment, zostały uhonorowane aż 8 nagrodami, podczas tegorocznej edycji prestiżowego konkursu iF design.

W ubiegłym miesiącu odbyły się ostateczne obrady jury, w wyniku których wytypowano tegorocznych zwycięzców nagrody iF design. Oficjalna gala wręczenia nagród miała miejsce 28 lutego 2014 r. w Monachium.

iF design awards przyznawane są od ponad 60 lat przez czołową instytucję w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Każdego roku jury złożone ze światowej klasy specjalistów ocenia między innymi stopień innowacyjności, jakość wzornictwa, dobór materiałów, wpływ na środowisko naturalne, funkcjonalność oraz wartość marki. Wszystkie te cechy obecne są w nagrodzonych produktach, a przyznane nagrody iF product design awards stanowią doskonałe podkreślenie głównego celu marki Woox Innovations, jakim jest dostarczanie innowacyjnych produktów i technologii nakierowanych na potrzeby klientów oraz ich doznania w zakresie rozrywki.

Od projektu po finalny produkt, nasz zróżnicowany, międzynarodowy zespół ponad 50 kreatywnych profesjonalistów pracuje nad zachowaniem równowagi pomiędzy użytecznością a koncepcją. Wynikiem ich pracy jest gama produktów, która odzwierciedla właściwy balans formy i funkcji

– podkreśla Raymond Wong, Chief Design Officer, WOOX Innovations.

W tym roku, połowa naszych nagrodzonych produktów pochodzi z wyjątkowej serii premium – Fidelio. Od czasu wprowadzenia pierwszego urządzenia pod szyldem Fidelio w 2010 roku, tworzymy gamę produktów, która jest odzwierciedleniem naszej pasji do wysokiej jakości dźwięku oraz wzornictwa

– dodaje.

Lista laureatów iF product design award 2014:
Fidelio Home Cinema E5 – bezprzewodowe głośniki z funkcją Surround na życzenie

Philips Fidelio E5 small

Fidelio E5 to bardzo stylowe rozwiązanie audio dedykowane fanom kina domowego. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, ceniących wysokiej jakości dźwięk surround w połączeniu z unikalnym wzornictwem i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Głośniki Fidelio E5 cechują się modułową budową, dzięki której można odłączyć poszczególne elementy, tworząc cztery niezależne, bezprzewodowe głośniki – Surround na życzenie. Zestaw zapewnia prawdziwy, przestrzenny dźwięk, a wysokiej jakości wykończenie może z powodzeniem stanowić dopełnienie nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza.

Fidelio L2 – słuchawki nauszne z mikrofonem

12084306993_2cca0e2845_o

Słuchawki Fidelio L2 z mikrofonem łączą najwyższe standardy dźwięku i wygodę, gwarantując pełną przyjemność płynącą ze słuchania muzyki. Zostały umiejętnie zaprojektowane w taki sposób, aby uzyskiwany dźwięk brzmiał naturalnie i był tak wierny oryginałowi, jak to tylko możliwe. Luksusowe elementy nauszne „zapamiętujące” kształt ucha zapewniają ergonomiczne dopasowanie, jak również tworzą zabezpieczenie, chroniące przenoszenie tonów niskich, tłumiąc przy tym niepożądane dźwięki otoczenia.

 

Fidelio P9X + P8 – przenośny głośnik bezprzewodowy

glosnik

Przenośny, bezprzewodowy głośnik Fidelio P9X+P8 zapewnia przestrzenne i naturalne doznania muzyczne, niezależnie od miejsca słuchania. Doskonale sprawdza się w domu, jak i w podróży. Dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku za pośrednictwem Bluetooth umożliwia łatwą komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dodatkowo głośnik jest wyposażony w port USB, co umożliwia transfer energii zmagazynowanej w głośniku do urządzenia przenośnego.

Fidelio S2 – douszny zestaw słuchawkowy

12083995245_be4b0e2b76_o

Precyzyjnie wykonany zestaw słuchawkowy Fidelio S2, pozwala uzyskać naturalne, zrównoważone brzmienie — pełne muzycznych detali. Ergonomiczna forma słuchawek, dopasowuje się do naturalnego kształtu ucha, rozpraszając jednocześnie nagromadzone ciśnienie. Lekka konstrukcja ze stopu miedzi i wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwały komfort i pozwalają czerpać pełną przyjemność ze słuchania ulubionych utworów muzycznych.

In.Sight M120 – bezprzewodowy monitor domu

monitor domu

In.Sight M120 jest bezprzewodowym urządzeniem umożliwiającym podgląddomu przez smartfona lub tablet. Dzięki jakości HD oraz możliwości pracy w trybie noktowizyjnym wnętrze domu jest dobrze widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. To łatwe w konfiguracji urządzenie wysyła powiadomienia w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Monitor In.Sight M120 na tle innych urządzeń tego typu, wyróżnia również kąt widzenia wynoszący 102 stopnie, który pozwala objąć swoim zasięgiem większy obszar pomieszczenia.

M1X-DJ – przenośnia stacja Dj-ska

stacja DJ

Zaprojektowana we współpracy z topowym holenderskim Dj’em – Arminem van Buurenem stacja M1X-D1 łączy w sobie dwie funkcjonalności, niezbędne dla młodych adeptów sztuki Dj-skiej – półprofesjonalny deck służący do miksowania utworów muzycznych oraz przenośny soundsystem. Stacja M1X-DJ umożliwia tworzenie własnych setów, które następnie można zapisać, a powstałe utwory przesyłać strumieniowo za pośrednictwem złącza Lightning.

BR-1X – przenośny głośnik bezprzewodowy

br1x

BR-1X to niewielkich rozmiarów głośnik, w którym została zastosowana technologia wOOx™, zapewniająca czyste brzmienie oraz fantastycznie głębokie basy o olbrzymiej sile dźwięku. Dzięki bezprzewodowej transmisji danych za pośrednictwem Bluetooth możemy słuchać ulubionej muzyki zarówno w domu jak i na zewnątrz. Wejście audio ułatwia odtwarzanie dźwięku z urządzeń przenośnych, wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a wytrzymała konstrukcja i szeroki pasek ułatwia aktywne użytkowanie.

 

SB2000B – odporny na zachlapania, przenośny głośnik bezprzewodowy

12084305263_98670e3e65_o

Głośnik SB2000B wyróżnia się solidną konstrukcją, a jego charakterystyczną cechą jest odporność na zachlapania. Niestraszne mu wstrząsy, uderzenia ani woda — jego 3-calowy przetwornik zapewnia doskonały dźwięk niezależnie od warunków. Wbudowana funkcja strumieniowego przesyłania muzyki przez Bluetooth jeszcze bardziej ułatwia słuchanie muzyki w domu lub na mieście.

© TV TEST 2014

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl