professional test & review of 55" Xiaomi 4K TV A2 series
Home / info / Xiaomi L55M7 – test

Xiaomi L55M7 – test

Muszę przyznać, że ilekroć testuję telewizor marki Xiaomi zdumiewa mnie jedna rzecz: stosowanie przez producenta kilku nazw na określenie tego samego modelu. I tak, testowany telewizor nosi bardzo długą handlową nazwę Xiaomi Mi LED TV A2 55″, która jest dość niewygodna w praktycznym stosowaniu. Co ciekawe, na tabliczce znamionowej widnieje inna, znacznie krótsza, którą osobiście preferuję i która niesie ze sobą nieco więcej informacji.

Jaka to nazwa oraz czy nowy 55-calowy Xiaomi z serii A2 jest warty uwagi, dowiecie się z mojej recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-xiaomi-mi-led-tv-a2-55/

TCh

Muszę przyznać, że ilekroć testuję telewizor marki Xiaomi zdumiewa mnie jedna rzecz: stosowanie przez producenta kilku nazw na określenie tego samego modelu. I tak, testowany telewizor nosi bardzo długą handlową nazwę Xiaomi Mi LED TV A2 55″, która jest dość niewygodna w praktycznym stosowaniu. Co ciekawe, na tabliczce znamionowej widnieje inna, znacznie krótsza, którą osobiście preferuję i która niesie ze sobą nieco więcej informacji. Jaka to nazwa oraz czy nowy 55-calowy Xiaomi z serii A2 jest warty uwagi, dowiecie się z mojej recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-xiaomi-mi-led-tv-a2-55/ TCh

Xiaomi L55M7

ocena ogólna

trochę nietypowy

Chociaż niektóre rozwiązania odziedziczył po serii Q1, Xiaomi L55M7 jest telewizorem nieco odmiennym od rywali w swojej klasie.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl