Home / info / Zabawa wspomnieniami

Zabawa wspomnieniami

Serwis PlayMemories firmy Sony jest już dostępny w Polsce. Aplikacja pozwala  na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich plików zdjęciowych oraz na ich przystępne i intuicyjne porządkowanie. Doskonałym pomysłem jest nowa funkcja „All Sync”, która automatycznie gromadzi wszystkie zdjęcia przechowywane w smartfonie, tablecie albo komputerze i przesyła je na konto użytkownika w PlayMemories Online. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

KOMUNIKAT PRASOWY

Serwis PlayMemories Online — z nowymi funkcjami — dostępny w Polsce!

Play Memories Online
Sony
  • Rozszerzenie zasięgu PlayMemories Online na Polskę, Austrię i Szwajcarię
  • Nowy system obsługi: błyskawiczne wyświetlanie fotografii 4K na telewizorach BRAVIA 4K z oferty na 2014 r.
  • Funkcja „All Sync”: automatyczne przesyłanie zdjęć do serwisu PlayMemories Online i dostęp do nich ze smartfonów, tabletów, komputerów i współpracujących telewizorów BRAVIA
Sony
Sony
PlayMemories Online — oparty na koncepcji chmury (cloud) serwis Sony ze zdjęciami i filmami — wyróżnia się niespotykanymi dotąd możliwościami porządkowania, aktualizowania i wykorzystywania umieszczonych w nim materiałów.

Inne serwisy służące do udostępniania lub przechowywania zdjęć konkurują między sobą pojemnością dostępną dla użytkownika. PlayMemories Online pozwala natomiast na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich wspomnień utrwalonych na zdjęciach oraz na ich przystępne i intuicyjne porządkowanie.

Play Memories Online

Z serwisu mogą obecnie korzystać mieszkańcy 15 krajów europejskich[i], w tym — od 20 stycznia 2014 r. — Polski, Austrii i Szwajcarii. Dostęp do niego można uzyskać poprzez logowanie przez przeglądarkę internetową w komputerze oraz z urządzeń z systemem Android albo iOS (aplikacja).

Nabywcy telewizorów BRAVIA 4K z oferty na 2014 rok będą mogli oglądać gromadzone przez lata kolekcje zdjęć. Będą mieli również dostęp do obrazów udostępnionych przez znajomych i członków rodziny w formie pokazu slajdów 4K z podkładem muzycznym. Funkcja pokazu slajdów znajdzie się na głównym ekranie, tak jak programy telewizyjne.

Play Memories Online

Nowa funkcja „All Sync” automatycznie zgromadzi wszystkie zdjęcia przechowywane w smartfonie, tablecie albo komputerze i prześle je na konto użytkownika w PlayMemories Online. Chmura PlayMemories umożliwia przechowywanie zdjęć w rozdzielczości HD, bez ograniczenia ich liczby[ii]. Oprócz tego, indywidualnie wybrane zdjęcia i filmy z komputera lub urządzenia mobilnego można przesłać do serwisu ręcznie, w pełnej rozdzielczości[iii]. Powstała w ten sposób biblioteka jest dostępna w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca — za pośrednictwem smartfona, tabletu, komputera lub współpracującego telewizora BRAVIA.

Play Memories Online[i] Polska, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Belgia, Dania, Finlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania i Szwecja

[ii] Zdjęcia przesłane automatycznie przez funkcję All Sync zostaną przeskalowane do wymiaru 1920 pikseli. Serwis nie będzie limitował liczby ani objętości takich zdjęć.

[iii] Do 5 GB pojemności dostępnej dla użytkownika.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl