Home / info / Znamy ceny telewizorów Sony XF90. Jest dobrze!

Znamy ceny telewizorów Sony XF90. Jest dobrze!

Najnowsze telewizory LCD firmy Sony z flagowej serii XF90 w rozmiarach 55, 65 i 75 cali trafiły właśnie do magazynów najważniejszych autoryzowanych sprzedawców sprzętu Sony z całej Europy.

Poniżej estymowane ceny detaliczne 3 z 4 modeli z telewizorów z tej:

 

Sony 55XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

Sony 55XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

estymowana cena detaliczna 6499 zł

Sony 65XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

Sony 65XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

estymowana cena detaliczna 9999 zł

Sony 75XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

Sony 75XF9005 (kliknij aby rozwinąć)

estymowana cena detaliczna 19999 zł

Warto zaznaczyć, że są to estymowanne, czyli szacunkowe ceny. Niewykluczone, że w niektórych sklepach ceny ww. modeli mogą być jeszcze niższe, a po kilku miesiącach z pewnością ulegną dalszym obniżkom.

Informacja prasowa firmy Sony

Sony Europe informuje, że dostępne są już 55-, 65- i 75-calowe telewizory 4K HDR z serii XF90, której premiera odbyła się na targach CES 2018 w Las Vegas. Modele te trafiły już do magazynów najważniejszych autoryzowanych sprzedawców sprzętu Sony z całej Europy.

Telewizory z serii XF90 są wyposażone w procesor 4K HDR X1™ Extreme, który z dużą wydajnością przetwarza obraz w czasie rzeczywistym, zapewniając ogromną ilość szczegółów. Firmowa technologia X-tended Dynamic Range™ PRO 6x zapewnia lepszą widoczność szczegółów w ciemnych scenach, a w porównaniu ze standardowymi telewizorami LED pozwala uzyskać nawet sześciokrotnie większą jasność scen o dużym poziomie jasności. Dzięki niej oglądane nocne scenerie zwracają uwagę głębszą czernią i olśniewającym wyglądem świateł. Aby szybkie akcje pozostały płynne i wyraźne, najnowsza technologia Sony X-Motion Clarity™ poddaje obraz filmowy precyzyjnej kontroli i przeciwdziała jego zamazywaniu się bez zmniejszania jasności. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się przy oglądaniu sportu i szybkich akcji, zwłaszcza na większym ekranie. Nabywcy telewizorów XF90 mogą również zapewnić sobie lepszą jakość dźwięku: wzornictwo tych modeli doskonale harmonizuje bowiem ze stylistyką nowego, zgodnego z systemem Dolby Atmos® głośnika w formie listwy Sony HT-XF9000.

Sony KD-49XF90

Obsługa zaawansowanych komend głosowych oraz platforma Android TV™ zapewniają błyskawiczny dostęp do filmów, programów telewizyjnych i tysięcy aplikacji. Telewizory 4K XF90 mogą również służyć do gier, a miłośnikom ponadczasowego kina i wielkich seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube.[i]

Dalszych informacji oraz cen prosimy szukać na lokalnej stronie internetowej Sony: https://www.sony.pl/electronics/telewizory/xf9005-series.

[i] Google, Android TV, Google Play, Chromecast built-in, Google Home oraz inne odnośne znaki i logo są znakami towarowymi Google LLC.Amazon, Amazon Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych.

Bardziej obszerny opis gamy telewizorów firmy Sony na rok 2018 znajdziecie TUTAJ.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl