Home / info / Cedia nagradza

Cedia nagradza

CEDIA (Custom Electronic Design and Installation Association) jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa zajmujące się projektowaniem i instalacją inteligentnych systemów elektronicznych. Miło nam donieść, że gdy CEDIA przyznała po raz ósmy swoje nagrody, po raz pierwszy w historii w gronie finalistów znalazła się polska firma – 3Logic sp. z o.o., właściciel marki Art Cinema i oficjalny dystrybutor Loewe. Więcej informacji na ten temat poniżej.

 

komunikat prasowy

 

 

 

Art Cinema pierwszym polskim finalistą CEDIA Awards

CEDIA, organizacja zrzeszająca najlepsze na świecie firmy zajmujące się projektowaniem i instalacją inteligentnych systemów w domach,  już po raz ósmy przyznawała swoje nagrody. Po raz pierwszy w historii w gronie finalistów znalazła się polska firma – 3Logic sp. z o.o., właściciel marki Art Cinema.

Do konkursu zgłoszono 160 projektów z 15 krajów, które rywalizowały m.in. w takich kategoriach jak: „najlepszy media room”, „najlepsze kino domowe” oraz w najbardziej prestiżowej kategorii „zintegrowany budynek”. To właśnie tutaj w gronie pięciu ścisłych finalistów znalazł się projekt przygotowany przez Art Cinema.

Art-Cinema-CEDIA (1)

„Apartament Skawińska” to projekt, w którym klient wymagał w pełni zintegrowanego systemu łączącego sterowanie oświetleniem, klimatyzacją i ogrzewaniem, kontrolę dostępu uwzględniającą prywatną windę, sterowanie roletami oraz urządzenia audio-video w tym dystrybucję sygnału audio i wideo oraz domowe kino.

Art-Cinema-CEDIA (41)

-„Wyzwaniem była ograniczona ilość miejsca, którą dysponowaliśmy, ze względu na umiejscowienie apartamentu na ostatniej kondygnacji. Ale znaleźliśmy optymalne rozwiązania, które pozwoliły osiągnąć oczekiwany przez klienta efekt” – mówi Jacek Szul z Art Cinema.

Art-Cinema-CEDIA (19)

Właścicielowi nieruchomości szczególnie odpowiada bardzo intuicyjne sterowanie oraz możliwość indywidualizacji systemu dokonana przez Art Cinema. Nie tylko odnośnie zastosowanych rozwiązań, ale i samego interfejsu użytkownika na sterujących panelach.

Art-Cinema-CEDIA (14)

To nie jedyny projekt zgłoszony przez Art Cinema do konkursu CEDIA. Drugim był „Rezydencja Cisowa”, który nie znalazł się w gronie ścisłych finalistów, jednak doceniono jego pełną integrację, oraz stylistyczne dopasowanie urządzeń do wnętrza rezydencji.

Art-Cinema-CEDIA (36)

Każde zgłoszenie było oceniane przez panel ekspertów, wśród których można było znaleźć specjalistów z zakresu architektury, projektantów wnętrz, IT oraz oczywiście inteligentnych instalacji.

Zostaliśmy zszokowani niesamowitą jakością tegorocznych zgłoszeń. Kreatywność uczestników pokazuje, co można dziś osiągnąć w tej branży.

mówi Gary Lewis, Chairman w CEDIA Region 1

Art-Cinema-CEDIA (31)

3Logic jest jedynym polskim członkiem CEDIA (Custom Electronic Design & Installation Association). Region 1, do którego należy obejmuje Europę, Afrykę, Rosję, Bliski Wschód, Indie i Pakistan. Dwa projekty 3Logic zostały zgłoszone w kategorii „Zintegrowany budynek 120-190 tys. euro”.

www.artcinema.pl

www.3logic.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl