Home / informacje prasowe / Nowe funkcje telewizorów Panasonic

Nowe funkcje telewizorów Panasonic

Panasonic jest ostatnio coraz bardziej aktywny:

  • wypuścił aktualizację 3.124, dzięki której możliwa jest nie tylko obsługa VRR, lecz także, a może przede wszystkim wyświetlanie pełnej rozdzielczości 4K przy 120Hz;
  • tym samym Panasonic wyprzedził niektórych rywali takich jak Sony czy TCL, których telewizory w trybie 4K/120 nadal redukują rozdzielczość pionową z 2160 do 1080 linii;
  • wprowadził, na razie na zachodzie Europy, aplikację Disney+.

Ostatnim krokiem jest wprowadzanie aplikacji Apple TV i to nie tylko w najnowszych modelach na rok 2021, lecz także w starszych aż do 2017 roku (serie EX/EZ).

Więcej informacji znajdziecie poniżej w oficjalnym komunikacie prasowym.

Komunikat prasowy firmy Panasonic z 7 XII 2021 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

Apple TV+ w telewizorach Panasonic. Usługa streamingowa Apple jest już dostępna w telewizorach Panasonic wprowadzonych na rynek od 2017 roku.

07/12/21 – Apple TV+ jest dostępny w telewizorach Panasonic 4K wyprodukowanych od 2017 roku, wyposażonych w system operacyjny My Home Screen.

Na wszystkich telewizorach ikona Apple TV+ będzie znajodwać się w widoku aplikacji, a w niektórych modelach zostanie również umieszczona na ekranie głównym. Widzowie mogą korzystać z treści Apple TV+ oglądając obraz „zgodny z intencją twórców” i poczuć jakość, z której słynie Panasonic.

Apple TV+ to pierwsza całkowicie oryginalna usługa subskrypcji wideo. Można tam znaleźć najbardziej pomysłowych twórców, wielokrotnie nagradzane i inspirujące zestawy oryginalnych seriali i filmów. Apple Originals, które są teraz transmitowane na Apple TV+ obejmują nagradzany, światowy hit „Ted Lasso” z udziałem Jasona Sudeikisa oraz „The Morning Show” z udziałem Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Do tego najnowszy bijący rekordy film Toma Hanksa „Finch”, a także nowe seriale, takie jak „The Shrink Next Door” z udziałem Willa Ferrella i Paula Rudda oraz „Dr. Brain”, pierwsza oryginalna seria w języku koreańskim, wyreżyserowana przez wizjonera Kim Jee-woon.

Obsługiwane modele: telewizory 4K Panasonic z systemem operacyjnym My Home Screen z prefiksami nazw produktów EZ, EX, FZ, FX, GZ, GX, HZ, HX, JZ, JX.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl