Home / informacje prasowe / Oświadczenie firmy Panasonic

Oświadczenie firmy Panasonic

Nie ulega wątpliwości, że Panasonic TX-50EX780E jest bardzo dobrym telewizorem klasy średniej, czego dowodem są wyniki mojego testu. Niestety, od samego początku pojawienia się zaistnienia na rynku jest to telewizor „widmo”, którego bardzo rzadko można spotkać w krajowych sklepach, także internetowych.

Poprosiłem zatem przedstawicieli firmy Panasonic o wypowiedź w sprawie problemów z dostępnością tego jakże interesującego modelu. Oto odpowiedź na moje zapytanie:

Panasonic TX-50EX780 to wysoki model klasy premium, którego sprzedaż skierowana jest do określonego grona odbiorców. Rotacja i zainteresowanie tym telewizorem są tak duże, że dostawy do sklepów mogą ulegać zmianom. Jednak z całą pewnością wszyscy zainteresowani modelem Panasonic TX-50EX780 mają możliwość zakupu tego produktu.

Czas na mój krótki komentarz. Rozmawiałem niedawno z jednym promotorem marki Panasonic. Otóż według niego sytuacja często wygląda tak, że do sklepu przyjeżdżają na przykład tylko 3 (słownie: trzy) sztuki modelu 50EX780, z których wszystkie zaraz sprzedają się przez internet. Osobiście muszę przyznać, że często bywam w sklepach RTV, jednakże tylko raz udało mi się zobaczyć model TX-50EX80 na ekspozycji. Co innego z 58EX780. A zatem potencjalnym nabywcom „pięćdziesiątki” nie pozostaje nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wytrwale … polować. Wierzcie mi – warto.

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl