professional review of Samsung 65QN85A
Home / info / Samsung 65QN85A – test

Samsung 65QN85A – test

Muszę Wam coś wyznać. Otóż w sierpniu 2021 roku opublikowałem recenzję Samsunga 55QN85A. Jednakże nie był to mój pierwszy kontakt z telewizorem z tej serii. Kilka tygodni wcześniej miałem w redakcji również i model 65-calowy. Niestety, fabrycznie nowa sztuka po włączeniu do prądu nie chciała się w ogóle uruchomić. Była, jak to by powiedzieli Amerykanie: D.O.A. – Dead On Arrival (fabrycznie niesprawna). W związku z tym telewizor trafił do serwisu, a ja obeszłem się smakiem. „Straciłem tylko czas na rozpakunek i zapakunek” – pomyśłałem wtedy.

Prawdę mówiąc nie sądziłem, że będzie mi dane przetestować drugi egzemplarz tego telewizora. Na szczęście został mi on udostępniony i okazało się, że wiele bym stracił gdybym go nie przetestował. Mam tu na myśli nie tylko wrażenia wizualne, lecz przede wszystkim wiedzę na temat strategii i polityki produktowej Samsunga, jaką zdobyłem dzięki przetestowaniu obu modeli, tj. 55- i 65-calowego.

Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego testy obu tych modeli z tej samej serii uważam za szczególnie wartościowe dla siebie osobiście, zapoznajcie się z moją recenzją na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-65qn85a/

TCh

Muszę Wam coś wyznać. Otóż w sierpniu 2021 roku opublikowałem recenzję Samsunga 55QN85A. Jednakże nie był to mój pierwszy kontakt z telewizorem z tej serii. Kilka tygodni wcześniej miałem w redakcji również i model 65-calowy. Niestety, fabrycznie nowa sztuka po włączeniu do prądu nie chciała się w ogóle uruchomić. Była, jak to by powiedzieli Amerykanie: D.O.A. - Dead On Arrival (fabrycznie niesprawna). W związku z tym telewizor trafił do serwisu, a ja obeszłem się smakiem. "Straciłem tylko czas na rozpakunek i zapakunek" - pomyśłałem wtedy. Prawdę mówiąc nie sądziłem, że będzie mi dane przetestować drugi egzemplarz tego telewizora. Na szczęście…

Samsung 65QN85A

ocena ogólna

zaskakujący

Jeżeli nie wiesz, który telewizor wybrać: czy 55- czy może raczej 65-calowy telewizor Samsunga z serii QN85A, to nie zastanawiaj się już dłużej. Ten drugi jest znacznie lepszy. Serio.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl