Home / blu-ray / Samsung BD-H8500

Samsung BD-H8500

Odtwarzacz Blu-ray połączony z nagrywarką? Czemu nie, zwłaszcza, że Samsung przedstawił właśnie nowy model. Szczegóły, jak zwykle, poniżej.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Odtwarzacz Blu-ray 3D BD-H8500 to drugi reprezentant serii 8 – najwyższej z nowych linii odtwarzaczy firmy Samsung. Wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB i tuner DVB-T umożliwi nie tylko oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD i Full HD 3D, ale także odbiór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej oraz nagrywanie ulubionych seriali czy programów.

bd-f8500-002-dynamic4-black

Na najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Samsung obejrzymy filmy w znakomitej jakości Full HD, również w 3D. Dzięki funkcji skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p nasza filmowa kolekcja zyska nową jakość wzbogaconą o większą ilość szczegółów i żywsze kolory. Optymalne ustawienia i najwyższą jakość obrazu zapewni zintegrowany system BD Wise. Dobierze on najistotniejsze parametry w urządzeniach Samsung podłączonych do odtwarzacza za pośrednictwem kabla HDMI, tak aby spotęgować filmowe doznania.

bd-f8500-003-dynamic6-black

Naziemną telewizję cyfrową obejrzymy na ekranie telewizora dzięki wbudowanemu w odtwarzacz tunerowi DVB-T. Dzięki temu, nie musimy kupować kolejnych urządzeń i narażać się na zbędną plątaninę kabli – antenę telewizyjną wystarczy podpiąć do odtwarzacza Samsung BD-H8500. Odtwarzacz Blu-ray został także wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB. Jest to niezwykle pożyteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli nagrywać nasze ulubione telewizyjne seriale czy programy.

bd-f8500-001-front1-black

Połączenie z Internetem oraz innymi urządzeniami podpiętymi do domowej sieci lokalnej umożliwi zintegrowana karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct. Za pośrednictwem rozbudowanych funkcji sieciowych odtwarzacza skorzystamy m. in. z najnowszego panelu SmartHub oraz z funkcjonalności Samsung Link – pozwoli ona uzyskać dostęp do zasobów znajdujących się w sieci lokalnej oraz do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia odtwarzacza z innymi urządzeniami znajdującymi się w sieci domowej, do dyspozycji użytkowników zostaną oddane takie funkcje jak np. Screen Mirroring, pozwalająca na przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń przenośnych na ekran telewizora. Dzięki temu będziemy mogli oglądać telewizję na ekranie tabletu w znajdując się w innym pomieszczeniu niż telewizor.

bd-f8500-004-dynamic5-black

Wśród rozbudowanych funkcji modelu BD-H8500 wyposażonego w dwurdzeniowy procesor, znajdzie się także system Anynet+ sterujący wszystkimi podłączonymi urządzeniami firmy Samsung jednym pilotem. Ponadto, najnowszy odtwarzacz Samsung serii 8 umożliwi konwersję zawartości płyt audio do plików MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć zewnętrzną USB.

Sugerowana cena detaliczna BD-H8500 : 1699 PLN

Płyty:  3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW     

Formaty Video: MPEG4 SP/ASP, H.264 BP/MP/HP, H.263, MPEG1, MPEG2, AVCHD (TS/Disc), DivX, DivX HD, MKV (Container), WMV9, ASP, 3GP, FLV, m2ts, MOV, MTS, TP, TS, TTS, VOB

Formaty Audio: LPCM, AAC, AC3, MP3, WMA, FLAC, OGG, APE, M4A, WAV, MKA                                                                                               

Wsparcie formatów dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD,  DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Bitstream Output

 

bd-f8500-005-dynamic1-black