Home / info / Samsung HW-S800B – test

Samsung HW-S800B – test

Z testów grajbelek przeprowadzonych w roku 2022 na pewno dłużej zapamiętam dwa: test wyjątkowego i wybitnego w swojej klasie Sonosa Raya oraz test … Samsunga HW-S800B. Ten drugi również jest wyjątkowy, ale gdyby użyć wobec niego tylko i wyłącznie tego jednego epitetu byłoby to wielkim niedopowiedzeniem.

W związku z tym wszystkim tym, którzy szukają dla siebie „soundbara innego niż wszystkie” oraz tym, którzy z uśmiechem od ucha do ucha chcą widzieć znajomych pytających „słuchaj stary, a co to u Ciebie tak fajnie gra” polecam lekturę mojej recenzji niezwykle stylowej grajbelki od Samsunga.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-samsung-hw-s800b/

TCh

Z testów grajbelek przeprowadzonych w roku 2022 na pewno dłużej zapamiętam dwa: test wyjątkowego i wybitnego w swojej klasie Sonosa Raya oraz test ... Samsunga HW-S800B. Ten drugi również jest wyjątkowy, ale gdyby użyć wobec niego tylko i wyłącznie tego jednego epitetu byłoby to wielkim niedopowiedzeniem. W związku z tym wszystkim tym, którzy szukają dla siebie "soundbara innego niż wszystkie" oraz tym, którzy z uśmiechem od ucha do ucha chcą widzieć znajomych pytających "słuchaj stary, a co to u Ciebie tak fajnie gra" polecam lekturę mojej recenzji niezwykle stylowej grajbelki od Samsunga. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-samsung-hw-s800b/ TCh

Samsung HW-S800B

ocena ogólna

lepszy niż myślałem

Jeżeli ktoś uważa, że wszystkie grajbelki sa takie same i wszystkie tak samo nudne, niech srpóbuje Samsunga HW-S800B.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl