1 zl PLN
Home / info / Soundbar za 1 zł? Tak, ale tylko do 30 czerwca

Soundbar za 1 zł? Tak, ale tylko do 30 czerwca

Firma Samsung ogłosiła właśnie szczegóły nowej promocji. Moim zdaniem warto się jej przyjrzeć, bo N650 i NW700 to bardzo dobre soundbary (moje testy pod linkami).

Informacja prasowa firmy Samsung

Najnowsze telewizory QLED w promocji z soundbarami

Świetne kinowe wrażenia w domu to połączenie wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Właśnie dlatego, w ramach najnowszej promocji, wybrane telewizory QLED 2019 oferowane będą w zestawie z soundbarem za 1 zł*. Promocja dostępna jest w wybranych sieciach handlowych do 30 czerwca br. Szczegóły dostępne są w regulaminach partnerów.

Wielkie ekrany telewizorów w rozdzielczości 4K i realistyczny dźwięk przestrzenny to dwa elementy, które mają wpływ na emocje podczas oglądania transmisji sportowych czy filmów. Teraz swój idealny zestaw – telewizor QLED z soundbarem – można stworzyć w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły promocji

Promocją objęte są tegoroczne telewizory QLED: Q60, Q64, Q65, Q67, Q70 o przekątnych ekranu 55 i 65 cali**. Do każdego z modeli dopasowany został soundbar, który pozwoli spotęgować wrażenia z oglądania. Wśród nich są K360, K450, N550, N650 i NW700.

Samsung NW700 wiszący na ścianie

Zakupiony telewizor oferowany będzie w zestawie z wybranym soundbarem za 1 zł*.

Oferta jest zróżnicowana ze względu na modele i sklepy. Promocyjne zestawy dostępne będą do 30 czerwca 2019 roku w salonach Samsung Brand Stores oraz w sieciach sprzedaży, takich jak RTV EURO AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet oraz X-KOM*.

Zestaw idealny

Tegoroczne telewizory QLED jeszcze pełniej przeniosą widzów do filmowego świata. Za rzeczywiste wrażenia odpowiada m.in. Procesor Quantum 4K. Jest to technologia zbliżona do tej, którą Samsung po raz pierwszy zastosował w zeszłorocznym QLED 8K i odpowiada za poprawę jakości obrazu. Wyświetlany materiał wideo skalowany jest w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, co pozwala lepiej oddać szczegóły, kolory i zapewnia realistyczne wrażenia.

Wrażenia z oglądania będą jeszcze lepsze, jeśli świetną jakość obrazu dopełni równie dobry dźwięk. Soundbary pozwolą uzyskać optymalne efekty natychmiast po podłączeniu – bez skomplikowanej instalacji i konieczności przebudowy salonu. Szereg dodatkowych technologii, takich jak np. Samsung Acoustic Beam***, przełoży się na panoramiczne wrażenia audio w domowym salonie.

—————————————–

* Do telewizora 55” w sieci X-KOM soundbar będzie oferowany z rabatem 50%.
** Dostępność produktów i oferowane przekątne mogą się różnić w zależności od sieci handlowej.
*** W modelu N650.
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl