Home / info / Nareszcie! Debiut telewizorów LG już za tydzień

Nareszcie! Debiut telewizorów LG już za tydzień

Spośród producentów telewizorów z tzw. Wielkiej Czwórki dwie firmy pokazały już krajowym dziennikarzom swoje najnowsze telewizory, a mianowicie:

Jeżeli chodzi o dwie pozostałe firmy, tj. LG i Panasonica, koreański producent zapowiedział już debiut nowych modeli telewizorów, który będzie miał miejsce na specjalnej konferencji w Warszawie, w Wielki Czwartek 13 kwietnia br. To ważna premiera bowiem polski oddział LG przedstawi na niej takie nowości jak:

Będziemy oczywiście na tej premierze i napiszemy dla Was obszerną relację.

Co do firmy Panasonic, to nie mamy informacji o ewentualnych planach prezentacji telewizorów dla polskich dziennikarzy. Przypomnę, że w ubiegłym roku takiej prezentacji niestety nie było wcale. Miejmy nadzieję, że w roku 2017 sytuacja ulegnie zmianie.  w dniu 4 kwietnia 2017 r., na moje pytanie o prezentację nowych telewizorów dla polskich dziennikarzy dostałem następującą odpowiedź:

Na tę chwilę nie mamy w planach tego typu prezentacji.

Pomimo tego liczę na to, że Panasonic jednak zmieni zdanie, bowiem nowe telewizory OLED, takie jak np. wyjątkowy OLED 65EZ1000, zasługują na to, aby o nich szerzej napisać.

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl